Карта сайту:

Статті

Компактна вбудована техніка для маленької кухні

Компактна вбудована техніка для маленької кухні
Мінімалізм зараз офіційно актуальний. Сучасні люди роблять вибір на користь смарт-квартир з невеликими кухнями. Однак навіть невеликий простір, як і раніше, вимагає функціональної зони для приготування їжі з вільним діапазоном рухів. Як бути з технікою в кухнях з невеликим простором? Не в кожному кухонному просторі є місце для повнорозмірних приладів. Секрет максимально ефективного використання кухонного простору у тому, щоб знайти прилади зменшених розмірів. Вбудоване компактне обладнання дозволить раціонально використовувати кожен квадратний сантиметр наявної площі і при цьому насолод..

Який посуд підходить до індукційної панелі?

Який посуд підходить до індукційної панелі?
Думаєте про перехід на індукційну панель зі склокераміки? Одна з перших речей, яку ви, мабуть, захочете дізнатися, — це який посуд підходить для індукційної варильної панелі. Чи обов'язково купувати новий посуд? Як визначити, чи коштує високоякісний посуд для індукційної поверхні додаткових витрат? Чому індукційні плити такі популярні Все більше господарок вибирають індукційні варильні панелі зі склокераміки, тому що вони нагрівають швидко та з високою точністю. Крім того, немає втрат тепла. На відміну від газових або електричних плит, теплова енергія прямує безпосередньо в посуд дл..

Чи справді потрібна витяжка на кухні?

Чи справді потрібна витяжка на кухні?
Витяжку часом випускають з уваги як важливий елемент кухні, хоча вона, насправді, є одним із найважливіших приладів. Вона призначена для видалення запахів, вологи та диму, які можуть виникнути під час приготування їжі. Поєднуючи ефективність системи фільтрації з широкими можливостями конструкції, витяжка може стати важливим компонентом кухні. Отже, перед тим, як розібратися чи обов'язкова витяжка на кухні, розглянемо які витяжки бувають по типу очищення повітря. Залежно від того, де ви живете і відповідно до будівельних норм, можна встановити витяжку або в режимі відведення або без відв..

Чи шкідлива індукція?

Чи шкідлива індукція?
Індукційна варильна панель - це найсучасніша технологія варильних панелей на сьогоднішній день. Панелі такого типу ефективні та швидко готують, заощаджуючи енергію та час. Вони споживають мало енергії, миттєво реагують на налаштування та не забруднюють навколишнє середовище. Оскільки індукційні плити нагрівають посуд за допомогою електромагнітної дії, вони випромінюють електромагнітні поля. Давайте розберемося, чи небезпечні такі електромагнітні поля, і чи шкідлива індукційна плита? Перш за все нас цікавить те, що говорить наука. А правда, що наука підтверджує безпеку приготування н..

Як вибрати духовку

Як вибрати духовку
Облаштовуєте новий будинок? Ремонтуєте кухню? Духовка – це прилад, до якого ви звертаєтеся майже кожен день, тому дуже важливо вибрати його правильно. Вибираючи духову шафу, доводиться думати про стиль, розмір і функції, які можуть вам знадобитися. Адже хороша духовка має прослужити вам десять або більше років, тому ви захочете вибрати ту, яка найкраще відповідає вашим кулінарним потребам. Сучасні духовки можуть включати безліч високотехнологічних функцій. Бажаєте духовку, яка швидко нагрівається та готує їжу рівномірно? Спочатку потрібно визначитися, який тип духовки вам потрібен. ..

Топ комплект побутової техніки для маленької кухні

Топ комплект побутової техніки для маленької кухні
Велика та простора кухня – мрія будь-якої господині, але що робити, якщо простору на кухні недостатньо? Виберіть правильну техніку, і ви зможете заощадити багато місця. На добре обладнаній кухні з розумною побутовою технікою навіть найменший простір може стати ефективним місцем для приготування їжі та зустрічі друзів та сім'ї за смачною вечерею. Плюс, завдяки загальносвітовій тенденції прагнення екологічності, все більше людей зацікавлені в компактній побутовій техніці, тому що вона споживає менше енергії для роботи порівняно з повнорозмірними побутовими приладами. Без сумніву, є що..

Енергоефективність використання води в посудомийній машині

Енергоефективність використання води в посудомийній машині
У наші дні більшість із нас значною мірою усвідомлюють необхідність скорочення споживання води та електроенергії. Посудомийні машини є одним з основних побутових приладів, тому вони становлять певну частину вашого рахунку за електроенергію та воду. Але якщо ви інвестуєте в оптимальний варіант, ви зможете заощаджувати воду та гроші, особливо у довгостроковій перспективі. Деякі плюси посудомийки очевидні: вони заощаджують вам не лише час, а й сили. Плюс, крім того, що ви заощаджуєте час, стоячи над кухонною раковиною, посудомийні машини безпечніші і зменшують можливість розбити крихкий посуд,..

Чи може духовка з функцією мікрохвильовки замінити мікрохвильову піч?

Чи може духовка з функцією мікрохвильовки замінити мікрохвильову піч?
Різноманітність кулінарних рецептів на сьогодні вимагає великої кількості кухонних приладів. Однак труднощі в тому, що в сучасних невеликих кухнях непросто виділити місце для всього обладнання. Мікрохвильова піч ідеальна для тих, хто цінує свій час. Вона може розігріти будь-яку готову страву і скоротити час приготування в рази, дозволяючи вам насолодитися вечерею без багатогодинної метушні на кухні. Однак і у духової шафи знайдеться маса переваг: страви з духовки виходять смачнішими, соковитішими і багатими за ароматом, з апетитною скоринкою, яку неможливо досягти в мікрохвильовій печі...

Безпечні контейнери для мікрохвильової печі

Безпечні контейнери для мікрохвильової печі
Доступність та зручність мікрохвильових печей роблять їх відмінним вибором для приготування та розігріву їжі. Будь то вдома, на роботі, у школі чи в гуртожитку коледжу, мікрохвильові печі зазвичай завжди доступні. А контейнери, придатні для використання в мікрохвильових печах, стали ключем до зручності та ефективності на кухні. Будьте обережні - не всі контейнери для харчових продуктів слід використовувати у мікрохвильовій печі. Дуже важливо використовувати відповідний посуд. В іншому випадку він може виділяти токсичні речовини в процесі нагрівання і навіть може призвести до вибуху. Дея..

Острівні витяжки VENTOLUX

Острівні витяжки VENTOLUX
Найчастіше острівні витяжки – центральний елемент кухні. Вони забезпечують як вражаючий естетичний вигляд вашої оселі, так і відмінну вентиляцію та додаткове освітлення кухні, а також можливість підвищити вартість вашої власності завдяки наявності такої деталі інтер'єру. ТМ VENTOLUX пропонують вашій увазі серію острівних витяжок, які поєднують чудові характеристики з елегантним дизайном. Вони ідеально підходять для великих і відкритих кухонь, оскільки ефективно фільтрують жир, дим і видаляють неприємний запах їжі. Порівняно з іншими типами, острівні мають значно більшу витяжну здатність..
Показати ще 10