Карта сайту:

Статті

Електричні духовки на 60 см із серії EO56 та EO60

Електричні духовки на 60 см із серії EO56 та EO60
Стильні, надійні та доступні – це електричні духові шафи шириною 60 см із сімейства EO56 та EO60. Свій початок ця лінійка взяла 15 років тому, тому, як кажуть у народі, перевірені часом. Пропонуємо ознайомитися із серією EO56 та EO60 – це повнорозмірні вбудовані електричні духові шафи зі стандартним показником ширини 60 см. Вони мають відмінний сучасний дизайн, якісну збірку та доступну ціну. Серія EO56 та EO60 порадує вас як консервативним дизайном з механічним керуванням, так і максимально сучасними варіантами з сенсорними кнопками та дисплеєм. Електричні духові шафи EO56 та ..

Індукційна плита – чи вигідно це?

Індукційна плита – чи вигідно це?
Є дуже багато причин, коли клієнт не може поставити газову плиту – це і доволі дорогий газ, і відсутність газопостачання в нових будинках. А найчастіше – це просто небажання мати справу х газовою плитою, адже люди все частіше віддають перевагу сучасним та функціональним варильним поверхням. А тут вже виникає питання: скільки споживає індукційна плита? Що ж, сьогодні будемо розбиратись з цим питанням. Скільки споживає індукційна плита? Відзначимо, що на відміну від електричних склокерамічних плит, індукційні моделі не мають під склом електричних нагрівальних тенів. Натомість індукцій..

Електричні духовки на 45 см із серії SOHO

Електричні духовки на 45 см із серії SOHO
Безумовний хіт останніх 5 років – це компактна кухонна техніка з шириною 45 см. Вона дозволяє ефективно використовувати площу кухні, при цьому не відмовлятись від деяких типів техніки через обмежений простір. Пропонуємо ознайомитись з серію SOHO – це компактні вбудовані електричні духові шафи з шириною 45 см. Вони мають чудовий дизайн, якісну збірку та доступну ціну. Серія SOHO входить в лінійку компактної побутової техніки SMART LINE 45 – це наше комплексне рішення для невеликих та середніх кухонь. Компактні духовки з лінійки SOHO можна купити в нашому фірмовому інтернет магазині! ..

ТОП 5 кухонних витяжок Ventolux за 2023 рік!

ТОП 5 кухонних витяжок Ventolux за 2023 рік!
Асортимент кухонних витяжок досить різноманітний і не завжди у клієнтів є час та бажання розбиратись в ньому. А витяжки, які на перший погляд повністю ідентичні, можуть мати відмінності. При чому, як не значні, так і доволі принципові. Що вже казати про дизайн, який може мати на сьогодні сотні різних варіантів. Саме тому ми вирішили створити перелік з найбільш популярних витяжок. Але, щоб рейтинг не був повністю з одного типу моделей, ми включили сюди не більше 2 моделей одного типу. Зазаначимо відразу, рейтинг було не так просто скласти, адже асортимент витяжок від ТМ Ventolux складає ..

Компактні варильні поверхні з лінійки HG430-B3 S від Ventolux

Компактні варильні поверхні з лінійки HG430-B3 S від Ventolux
Компактні газові варильні поверхні – це найбільш популярний вибір серед наших клієнтів. І в цьому немає нічого дивного, адже вони займають менше місця, при цьому, не поступаючись в продуктивності. Погодьтеся, що маючи традиційну варильну поверхню з шириною 60 см, ви в кращому випадку один раз в рік використовуєте одночасно всі 4 конфорки. А зазвичай в користуванні одночасно буває не більше 2 конфорок. Саме тому пропонуємо сьогодні більш детально розглянути лінійку сучасних, доступних за ціною та компактних газових варильних поверхонь з лінійки HG430-B3 S. Ми впевнені, що вибравши мо..

Сучасні та надійні мийки зі штучного каменю із серії SILVIA

Сучасні та надійні мийки зі штучного каменю із серії SILVIA
На рівні з витяжкою або варильною поверхнею одним з найбільш важливих елементів кухні є мийки зі штучного каменю. Окремо хочемо виділити лінійку SILVIA – вони мають прямокутну форму та габарити середнього зразку. Відповідно, є тією золотою серединою для людей, які хочуть і не малу мийку, яка має місце для складання посуду, але при цьому досить компактні габарити. З чого складається мийка зі штучного каменю із серії SILVIA? Досить часто ви можете почути, що такі мийки називають композитними. І це не помилка. Адже композит виготовляється з комбінації натурального каменю, піску та смол..

Яка витяжка краще: похила чи купольна?

Яка витяжка краще: похила чи купольна?
Кухонна витяжка вже давно є невід’ємним елементом кожної кухні. Враховуючи, що типів такої техніки досить багато, клієнти зазвичай скорочують вибір між двома-трьома групами, між якими надалі і вибирають. Одним із найбільш популярних порівнянь є витяжки похилі та купольні (камінні). А значить, ми досить часто чуємо запитання: яка витяжка краще: похила чи купольна? Давайте розбиратись в цьому питанні разом! Ця стаття буде цікава саме тим клієнтам, які вже відсіяли вбудовані та телескопічні витяжки та вибирають між моделями, які кріпляться до стіни. І саме купольні та похилі витяжки є найб..

Індукційні варильні поверхні на 2 конфорки – вибір №1 серед електричних поверхонь!

Індукційні варильні поверхні на 2 конфорки – вибір №1 серед електричних поверхонь!
Бажаєте мати сучасну варильну поверхню, яка буде одночасно стильною, надійною, економічною та не займатиме багато місця? Тоді купити індукційні варильні поверхні на 2 конфорки від ТМ Ventolux – це вірне рішення. В чому перевага компактних індукційних плит на дві конфорки? Сама головна їх особливість – це швидке нагрівання при мінімальній втраті теплоти. Відбувається це за рахунок намагнічування безпосередньо посуду, який стоїть на зоні нагріву. Немає посуду на конфорці – немає нагріву. Якщо ж брати склокерамічні плити з технологіє hi-light, то нагрів відбувається постійно за рахунок еле..

Газово-електрична плита: особливості, ціна та як вибрати

Газово-електрична плита: особливості, ціна та як вибрати
На заміну традиційним повністю газовим плитам упевнено приходять газово-електричні плити. Якщо описати їх у двох словах – це газова варильна поверхня в комбінації із сучасною електричною духовкою. Переваги такого пристрою максимально очевидні - якісне рівномірне пропікання, функціональніша духова шафа і, звичайно ж, швидкість нагрівання. На відміну від попередників, кухонні плити газ+електрика сучасного зразка виконані з якісного матеріалу, він добре переносить дуже високі температури, мають хорошу теплоізоляцію, а також простіші у догляді. Але найголовніше – було вирішено питання із те..

Газова плита: скільки коштує та як вибрати

Газова плита: скільки коштує та як вибрати
Хоча сьогодні кухонні плити еволюціонували до комбінації з електричною духовкою, але все ще великий попит є на класичний варіант – повністю газову кухонну плиту. Переваги такого приладу очевидні – це відсутність залежності від електрики, можливість швидко коригувати потужність нагріву. На відміну від своїх «попередників», сучасні газові кухонні плити виконані з якісного матеріалу, який добре перенасить високі температура, а також мають хорошу теплоізоляцію. Адже саме теплоізоляція була слабкою частиною класичної кухонної плити. Дуже часто люди питають, яку недорогу газову плиту купи..
Показати ще 10