Каталог
Карта сайту:

Статті

Індукційні варильні поверхні на 2 конфорки – вибір №1 серед електричних поверхонь!

Індукційні варильні поверхні на 2 конфорки – вибір №1 серед електричних поверхонь!
Бажаєте мати сучасну варильну поверхню, яка буде одночасно стильною, надійною, економічною та не займатиме багато місця? Тоді купити індукційні варильні поверхні на 2 конфорки від ТМ Ventolux – це вірне рішення. В чому перевага компактних індукційних плит на дві конфорки? Сама головна їх особливість – це швидке нагрівання при мінімальній втраті теплоти. Відбувається це за рахунок намагнічування безпосередньо посуду, який стоїть на зоні нагріву. Немає посуду на конфорці – немає нагріву. Якщо ж брати склокерамічні плити з технологіє hi-light, то нагрів відбувається постійно за рахунок еле..

Газово-електрична плита: особливості, ціна та як вибрати

Газово-електрична плита: особливості, ціна та як вибрати
На заміну традиційним повністю газовим плитам упевнено приходять газово-електричні плити. Якщо описати їх у двох словах – це газова варильна поверхня в комбінації із сучасною електричною духовкою. Переваги такого пристрою максимально очевидні - якісне рівномірне пропікання, функціональніша духова шафа і, звичайно ж, швидкість нагрівання. На відміну від попередників, кухонні плити газ+електрика сучасного зразка виконані з якісного матеріалу, він добре переносить дуже високі температури, мають хорошу теплоізоляцію, а також простіші у догляді. Але найголовніше – було вирішено питання із те..

Газова плита: скільки коштує та як вибрати

Газова плита: скільки коштує та як вибрати
Хоча сьогодні кухонні плити еволюціонували до комбінації з електричною духовкою, але все ще великий попит є на класичний варіант – повністю газову кухонну плиту. Переваги такого приладу очевидні – це відсутність залежності від електрики, можливість швидко коригувати потужність нагріву. На відміну від своїх «попередників», сучасні газові кухонні плити виконані з якісного матеріалу, який добре перенасить високі температура, а також мають хорошу теплоізоляцію. Адже саме теплоізоляція була слабкою частиною класичної кухонної плити. Дуже часто люди питають, яку недорогу газову плиту купи..

ТОП 5 індукційних варильних поверхонь від ТМ Ventolux

ТОП 5 індукційних варильних поверхонь від ТМ Ventolux
Вже визначились, що хочете купити індукційну варильну поверхню, але не знаєте яку? Ми вважаємо це вірним рішенням, адже такі панелі є сучасними, функціональними, стильними та максимально економічними. Саме тому ми зібрали для вас ТОП 5 наших індукційних варильних поверхонь від української торгової марки Вентолюкс. Розміщення моделей буде в довільному порядку, адже вони є приблизно однаковими по популярності серед клієнтів. Індукційна варильна поверхня на 2 конфорки HI 32 TC FBS FZ SL Модель HI 32 TC FBS FZ SL має компактний показник ширини – 30 см. А це значить, що для приготува..

Сучасні та стильні витяжки з сімейства TOSCANA

Сучасні та стильні витяжки з сімейства TOSCANA
Сімейство похилих витяжок для кухні TOSCANA – це взірець сучасного функціоналу, стильного дизайну, інноваційності та надійності. Фасадна частина цих витяжок виконана зі скла, яке розміщене під кутом, від чого і пішла назва цього типу витяжок – похилі. Ключова їх перевага – це супер сучасний та ефектний зовнішній вигляд, який дозволяє якісно покращити будь-який кухонний інтер’єр. Також похилі витяжки Тоскана створюються з використанням технологій, які не властиві іншим витяжкам. Наприклад, наявність тихого двигуна MAGIC MOTOR, зручного сенсорного управління (прихованого), датчика автомат..

Вбудований холодильник: який краще, скільки коштує та як вибрати

Вбудований холодильник: який краще, скільки коштує та як вибрати
Традиційно холодильник складається з двох основних частин – це морозильна камера та холодильний відділ. І в залежності від способу встановлення, можуть бути окремостоячі (традиційні) та вбудовані. Якщо з першими все ясно, вони можуть розміщуватись де завгодно в кімнаті, то з другими є нюанси. Саме тому сьогодні дамо відповіді на популярні питання про вбудований холодильник: який краще, скільки коштує та як вибрати. Звісно, вбудовані холодильники для кухні наразі є відносною рідкістю, але вони шаленими темпами набирають популярність. І не дивно, адже вони є прекрасним дизайнерським рішен..

Газові варильні поверхні на склі із серії HSF640-W3G

Газові варильні поверхні на склі із серії HSF640-W3G
Газова скляна варильна поверхня – це не тільки ефективна помічниця на кухні, але і дуже красивий елемент кухонного інтер’єру. Особливо актуальні ці слова для газових поверхонь з лінійки HSF640-W3G. Вони неодмінно якісно доповнять вашу кухню та стануть надійними помічниками. Купити газову варильну поверхню HSF640-W3G на склі від української ТМ Вентолюкс Фасадна частина варильної поверхні виготовлена з жаростійкого міцного скла, яке може бути чорного, білого або кремового кольорів. На робочій зоні розміщені 4 потужні газові конфорки SABAF (Made in Italy). А сама велика конфорка має тр..

Плоскі (класичні) витяжки з серії ALDO

Плоскі (класичні) витяжки з серії ALDO
Якщо ви шукаєте недороге, ефективне та ще й зі стриманим дизайном рішення, тоді плоскі (класичні) витяжки із сімейства ALDO будуть для вас найкращим вибором. Завдяки збалансованому простому дизайну та оптимальним параметрам, ці витяжки одночасно мають приємну ціну та прекрасно справляються з очисткою невеликих та навіть середніх за розміром приміщень. Купити плоскі (класичні) витяжки з серії ALDO в офіційному інтернет магазині ТМ Ventolux! Особливість плоских витяжко ALDO в тому, що вони мають компактний корпус, який не потрібно монтувати в кухонну шафку. Ви можете розмістити витяжк..

Електричні духові шафи NEW YORK на 45 см з лінійки SMART LINE 45

Електричні духові шафи NEW YORK на 45 см з лінійки SMART LINE 45
Все частіше постає питання в тому, щоб духовка була красива, надійна, потужна та компактна. Саме тому ТМ Вентолюкс створила сімейство компактних духовок NEW YORK з шириною лише 45 см. При цьому така духова шафа має такі ж робочі параметри, як і традиційна техніка з шириною 60 см. При цьому ви зможете готувати блюда того ж обʼєму, що і в духовках традиційної ширини - велику індичку, торт на всю сімʼю, круасани в 2 яруси та інші улюблені страви. До слова, наша лінійка компактної техніки SMART LINE 45 представлена більше, як 200 моделями витяжок, електродуховок, варильних поверхонь, мийок ..

Газові варильні поверхні на 45 см з серії HG430-G1G

Газові варильні поверхні на 45 см з серії HG430-G1G
Надійна, потужна, красива та компактна варильна поверхня – це ключові параметри такої техніки. Саме тому ТМ Вентолюкс створила серію HG430-G1G – це сучасні газові варильні поверхні на склі з шириною лише 45 см. Відповідно на робочому столі розташовано 3 газові конфорки різної потужності та для кожної з них окрема кругла решітка. Моделі HG430-G1G входять в нашу авторську лінійну компактної техніки SMART LINE 45. І є частиною комплексного рішення для невеликих та середніх кухонь, яке складається з витяжок, варильних поверхонь, духовок, мийок та посудомийок. Купити компактні газові вар..
Показати ще 10