Каталог
Карта сайту:

Статті

Як вибрати настільну плиту

Як вибрати настільну плиту
Настільна плита – це справжня знахідка не лише для туристів, але і для звичайних людей. При чому, якщо раніше вона була актуальна більше для дачі чи гуртожитку, то в світлі останніх подій, вона є бажаним предметом для будь-якої кухні в квартирі, як  з електричною варильною поверхнею, так і з газовою. Вони компактні, максимально мобільні, недорогі та надійні. А саме головне, не залишать вашу сім’ю голодною.   Але як вибрати настільну газову плиту, коли їх насьогодні є настільки багато. Давайте розбиратись в цьому питанні разом. Настільні плити: як вибрати та які ціни Для поча..

Встановлення вбудованої електричної духовки з шириною 45 см

Встановлення вбудованої електричної духовки з шириною 45 см
Ви на фінішній прямій ремонту, Вам залишилося лише встановити техніку в кухню або ж Ви ще на початку шляху: шукайте що краще придбати, як розрахувати розміри кухні, щоб помістилася вся бажана техніка, які в неї розміри, як її вбудувати. На ці всі питання ми спеціально підготували для вас цикл статей про встановлення побутової техніки, що вбудовується. Ця стаття присвячена тому як правильно і без проблем встановити духову шафу, що вбудовується. В першу чергу, ми акцентуємо увагу на встановленні вузьких компактних духовок шириною 45 см, які є новинкою для України. Ми хочемо показати нашим..

Яка варильна поверхня краща: скло або нержавіюча сталь

Яка варильна поверхня краща: скло або нержавіюча сталь
Газова варильна поверхня все більше стає незамінним атрибутом будь-якої сучасної кухні. Але перед тим як віддати їй перевагу, варто розібратися: яка варильна поверхня краща: скло або нержавіюча сталь, адже це ключова особливість плити. Давайте розбиратися, чому серед безлічі параметрів саме цей потрібно обміркувати одним із перших. Вибираємо матеріал варильної поверхні між склом та нержавіючою сталлю Отже, ви вже визначилися із шириною варильної поверхні, настав час визначити матеріал. Це саме той критерій, який визначить подальший колір, дизайн, функціонал, комфорт використання та ..

Електричний бойлер: як вибрати та чому варто купити

Електричний бойлер: як вибрати та чому варто купити
Відсутність гарячої води – цим нікого не здивуєш, навіть у містах-мільйонниках. А що вже казати за населені пункти, які значно менші та знаходяться значно далі від обласних центрів. Тому ми рекомендуємо не чекати змін, а створювати власний комфорт самостійно. І з цим вам допоможе електричний бойлер. Експерти інтернет магазину https://ventolux.ua/ розкажуть де купити бойлер та як його вибрати. Вибираємо об’єм бойлера Насправді, вибрати об’єм бойлера доволі просто, адже на цей показник напряму впливає кількість споживачів гарячої води. Для прикладу, якщо ви приймаєте душ в різний час,..

Похилі витяжки із серії TIVOLI

Похилі витяжки із серії TIVOLI
Продовжуємо знайомити з сімействами кухонної техніки Ventolux. На цей раз до вашої уваги похилі витяжки з лінійки TIVOLI. Ці моделі відрізняються доступною ціною, як для сегмента похилих витяжок, візуальною привабливістю та ефективною роботою в середніх і, навіть, великих кухнях. Витяжки похилі TIVOLI – ефективний очисник повітря в кухні за доступною ціною! Модельний ряд TIVOLI представлений витяжками в білому та чорному кольорах. При цьому вона виготовлена із комбінації скла та емальованої сталі. Виходячи з ширини фасаду, витяжки TIVOLI можуть бути на 60 см (найбільш популярни..

Як почистити решітку від витяжки

Як почистити решітку від витяжки
Неможливо готувати їжу і зберігати ідеальну чистоту на кухні. Само собою, що першими на себе беруть удар варильна поверхня та духовка, але багато хто не знає і не помічає, що кухонна витяжка також швидко забруднюється. У витяжці головний удар припадає на жировий фільтр, який має дрібну структуровану основу, що суттєво ускладнює процес очищення. Отже, сьогодні поговоримо про те, як почистити ґрати від витяжки Ventolux. І у вирішенні цього питання цінними порадами вам допоможуть наші менеджери. Як часто чиститься витяжка і навіщо взагалі це робити Витяжка є одним з тих девайсів, я..

Духовки на 45 см із серії OSAKA

Духовки на 45 см із серії OSAKA
Компактні духовки з лінійки OSAKA – це ефективне та комфортне рішення для невеликих кухонь. Завдяки ширині 45 см, ви зможете розмістити духовку, а також іншу компактну техніку навіть на доволі невеликій кухні. При цьому духовки OSAKA виконані в кольорах, які підійдуть майже під будь-який інтер’єр – білий - OSAKA 6 MT (WH), чорний - OSAKA 6 MT (BK) та комбінація чорного з нержавіючою сталлю - OSAKA 6 MT (BKX). Духовки на 45 см із серії OSAKA – наше ефективне рішення для раціонального використання простору на вашій кухні! Моделі OSAKA 6 MT (WH) та OSAKA 6 MT (BK) мають фасадну ча..

Встановлення вбудованої електричної духовки із серії SMART LINE 45

Встановлення вбудованої електричної духовки із серії SMART LINE 45
Ви на фінішній прямій, Вам залишилося лише встановити техніку в кухню або ж Ви ще на початку шляху: шукайте що краще придбати, як розрахувати розміри кухні, щоб помістилася вся бажана техніка, які в неї розміри, як її вбудувати. На ці всі питання ми спеціально підготували для вас цикл статей про встановлення побутової техніки, що вбудовується. Ця стаття присвячена тому як правильно і без проблем встановити духову шафу, що вбудовується. Ми вважаємо, що установка компактної духовки із серії СМАРТ ЛАЙН 45 не вимагає специфічних навичок, а тому, використовуючи наші рекомендацію та супутню в..

Готуємо смачні страви у духовці – вибираємо правильний режим!

Готуємо смачні страви у духовці – вибираємо правильний режим!
Електродуховки TM Ventolux – відмінне рішення як для невеликої кухні, так і для великих сімей, які часто готують. Наші моделі мають традиційну ширину 60 см і всі переваги сучасної електричної духовки, тому в них можна приготувати будь-яку страву з улюбленого списку – від запеченої курки до піци на всю родину. Духовки мають об'єм від 59 до 76 літрів. А це означає, що ви можете приготувати кілька страв одночасно, використовуючи різні деко, або встановити в камеру духовки великі каструлі для м'ясних страв. Кожна духовка окрім деко комплектується решіткою гриль, на якій і можна розмістити н..

Духовки з серії TOLEDO

Духовки з серії TOLEDO
Електродуховки із сімейства TOLEDO –це ефективне, надійне та доступне рішення для будь-якої кухні. Лінійка складається з моделей: в чорному кольорі TOLEDO 6 MT (BK), комбінації чорного та нержавіючої сталі TOLEDO 6 MT (BK/X), нержавіючої сталі TOLEDO 6 MT (X) та білому TOLEDO 6 MT (WH). А це значить, що будь-який клієнт зможе підібрати собі підходящу духовку з лінійки TOLEDO. Електричні духові шафи з серії TOLEDO – доступна духовка, яка допоможе приготувати будь-яку улюблену страву! Ширина фасаду всіх моделей 60 см, відповідно в комбінацію до таких моделей бажано розглядати витяжку ..
Показати ще 10