Оплата

Готівкою кур'єру при отриманні товару (діє в м. Київ)

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, ЩО НА НАШОМУ САЙТІ ЦІНИ НА ВСЕ, ЩО ПРОДАЄТЬСЯ, ВКАЗАНІ В ГРИВНЯХ. Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви підготуєте необхідну суму наперед, оскільки у кур'єра може не бути решти. При оплаті замовлення Вам надається товарний чек і гарантійний талон.

Онлайн за допомогою сервісу LIQPAY

Ви можете сплатити замовлення онлайн карткою Visa або MasterCard без комісії. Для цього уточніть спочатку у менеджера наявність товару, після чого при оформленні замовлення виберіть спосіб оплати Visa / MasterCard. Після цього Ви перейдете на сторінку системи безпечних платежів, де Вам буде потрібно підтвердити оплату.

За безготівковим розрахунком, платник - фізична особа

Якщо Ви замовляєте товар з доставкою за межі Києва, нам необхідно від Вас отримати по електронній пошті наступну інформацію: найменування товару, адреса доставки та контактна особа. Ми надішлемо Вам рахунок, який Ви зможете оплатити в будь-якому відділенні ПриватБанку (або будь-якого іншого банку) за відповідними реквізитами. Зверніть увагу - сума, вказана в рахунку, не враховує комісії банку за переказ. У зазначену суму входить тільки вартість товару. Після зарахування коштів на наш розрахунковий рахунок Ваше замовлення буде передано кур'єрській службі для доставки за вказаною Вами адресою.

За безготівковим розрахунком, платник - юридична особа

Надішліть нам Ваші реквізити по електронній пошті, ми підготуємо і відправимо електронною поштою рахунок-фактуру. Замовлення буде виконано впродовж 1 - 4-х днів з моменту зарахування коштів на розрахунковий рахунок. Якщо Ви повідомите про проведену оплату (нам важливо знати дату та номер платіжного доручення), це значно прискорить виконання замовлення.

Оплату можна здійснити на розрахунковий рахунок за допомогою Приват24, банкомату чи каси банку. Перед оплатою уточнюйте наявність.

Реквізити:

БАНК "ПРИВАТБАНК"

ФОП БІРЮКОВ АНДРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ

ЄДРПОУ 2883610435

Р/р 26006056229939 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

(UA533802690000026006056229939)

МФО 380269

Купити в разстрочку всього за 30 секунд без будь-яких документів та справок про доходи

«Оплата частинами» від ПриватБанку

Оплата частинами в інтернет-магазині побутової техніки Вентолюкс

Деякі моделі можна купити в розстрочку до 5 місяців без переплати і комісії. Ця пропозиція діє для клієнтів ПриватБанку з картами «Універсальна», «Універсальна GOLD» і карт VIP-клієнтів. Список товарів, на які поширюється «Оплата частинами» можна уточнити у менеджера або подивитися на сайті (такі товари позначені іконкою оплати частинами з максимальною кількістю місяців). 

Перед покупкої в оплату частинами прохання уточнювати наявність техніки в менеджера інтернет-магазину!

«Миттєва розстрочка» від ПриватБанку

Миттєва розстрочка в інтернет-магазині побутової техніки Вентолюкс

Для клієнтів ПриватБанку з картами «Універсальна», «Універсальна GOLD» і карт VIP-клієнтів доступна можливість оплачувати товар частинами, оформивши «Миттєву розстрочку». При такому методі оплати покупки щомісяця нараховується комісія в розмірі 2,9% на обраний період розстрочки.