Каталог

Угода користувача

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР

купівлі-продажу

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Цей Публічний договір купівлі-продажу (далі по тексту – «Договір») є офіційною пропозицією інтернет-магазину https://ventolux.ua/ (далі по тексту – «Продавець»), заключити Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом.  

У відповідності до умов Договору Продавець зобов'язується передати у власність Покупця товар, а Покупець зобов'язується прийняти і оплатити його на умовах даного Договору.

Покупцем може бути будь-яка дієздатна фізична особа, яка беззаперечно прийняла умови цього Договору та здійснила замовлення товару.

Оформлення замовлення Покупцем на сайті Продавця означає повну згоду Покупця з умовами цього Договору.

Продавець має право в односторонньому порядку вносити зміни до умов Договору шляхом розміщення Договору в новій редакції на сайті Продавця. Зміни вступають в силу з моменту їх розміщення (оприлюднення).

Покупець може прийняти пропозиції, які містяться на сайті Продавця, в період зазначений на сайті Продавця, а якщо такий період не зазначений – до моменту видалення такої пропозиції з сайту Продавця.

 

  2. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Покупець самостійно оформляє замовлення на сайті Продавця, шляхом додавання обраних ним товарів у віртуальний кошик або зробивши замовлення за номером телефону.

Продавець повинен підтвердити надане Покупцем замовлення залежно від наявності товару або повідомити про неможливість його виконання, шляхом направлення відповідного sms-повідомлення, повідомлення на електронну пошту, вказану Покупцем, або телефонним зв’язком.

Внесення змін у підтверджене Продавцем замовлення можливе виключно до моменту відправки товару Покупцеві.

 

 1. ЦІНА ТА СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ

Ціна товару визначається Продавцем та зазначається в описі товару. Всі ціни на товари вказані на сайті Продавця у гривнях.

Ціна товару може змінюватися Продавцем в односторонньому порядку шляхом розміщення оновленої ціни товару в описі товару на сайті Продавця. Зміни вступають в силу з моменту їх розміщення (опублікування) на сайті Продавця.

Ціна на товар вказана без урахування витрат на доставку товару, вартість доставки товару визначається відповідно до умов цього Договору.

 

Оплата за товар здійснюється одним з наступних способів за вибором Покупця:

 

 • готівковий розрахунок

Оплата здійснюється при отриманні товару від кур’єра або від служби доставки.

 • 100 % безготівкова попередня оплата за допомогою сервісів LIQPAY та GOOGLE PAY

Оплата здійснюється карткою Visa або MasterCard на сторінці відповідної системи платежів.

Перед здійсненням 100 % безготівкової попередньої оплати за допомогою сервісів LIQPAY та GOOGLE PAY Покупець зобов’язаний уточнити фактичну наявність товару у Продавця.

 • 100 % безготівкова попередня оплата на розрахунковий рахунок

Оплата здійснюється відповідно до наданого Продавцем Покупцю рахунку у будь-якому відділенні банку.

Рахунок формується Продавцем відповідно до даних, наданих Покупцем при замовленні товару.

Сума вказується в рахунку без врахування комісії банку за переказ коштів. У зазначену суму включено тільки вартість товару.

Замовлення Покупця буде передано для доставки Покупцю лише після зарахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця.

Перед здійсненням 100 % безготівкової попередньої оплати на розрахунковий рахунок Покупець зобов’язаний уточнити фактичну наявність товару у Продавця.

 • оплата частинами

Купівля товару на умовах оплати частинами можлива для клієнтів наступних банків: ПриватБанк, Монобанк та Альфа-Банк. Оплата частинами діє на 6 місяців на товари, які коштують до 3000 грн., та на 12 місяців на товари вартістю від 3000 грн.

При оформленні покупки на умовах оплати частинами для ПриватБанку та Монобанку мінімальний період 2 місяці, а для Альфа-Банку від 3 місяців.

Для клієнтів ПриватБанку з картами «Універсальна», «Універсальна GOLD» і карт VIP-клієнтів доступна можливість оплачувати товар частинами, оформивши «Миттєву розстрочку». При такому методі оплати покупки щомісяця нараховується комісія в розмірі 2,9% на обраний період розстрочки.

Перед оформленням замовлення на умовах оплати частинами Покупець зобов’язаний дізнатися деталі надання банками послуг «Оплата частинами» та «Миттєва розстрочка» в банку, який буде надавати йому відповідну послугу.

Перед оформленням замовлення на умовах оплати частинами Покупець зобов’язаний уточнити фактичну наявність товару у Продавця.

На товари, які куплені на умовах оплати частинами, не діють додаткові знижки, купони та інші спеціальні пропозиції.

Продавець вправі надавати знижки на товари, проводити акції та впроваджувати програми лояльності.

Умови зазначаються на сайті Продавця і можуть змінюватися Продавцем в односторонньому порядку.

 

 1. ДОСТАВКА ТОВАРУ

Доставка товару здійснюється способом обраним Покупцем при оформленні замовлення.

Продавець гарантує відправлення товару в належному стані і якості.

Замовлення вручається Покупцеві або третій особі, що зазначена в замовленні або повідомлена Покупцем Продавцю іншим способом як одержувач товару (далі - «Одержувач»).

Доставка аксесуарів по Україні здійснюється службою доставки «Нова пошта». Вартість доставки аксесуарів становить - 50 грн.

 

Доставка товару (крім аксесуарів) Покупцю здійснюється одним з наступних способів обраних Покупцем:

 • доставка кур‘єром по м. Київ (при готівковому розрахунку)

Доставка побутової техніки кур‘єром по м. Київ здійснюється безкоштовно. Така доставка здійснюється за попереднім замовленням, яке оформлене не менше ніж за добу до дати доставки. Доставка кур‘єром по м. Київ здійснюється у наступні дні тижня та години:

Пн-Пт 14:00 - 18:00

Безкоштовна доставка кур’єром товару до дверей квартири чи іншого приміщення здійснюється за умови, що в будинку є працюючий ліфт.

Доставка кур’єром в сусідні з м. Київ населені пункти платна і розраховується за тарифом 16 грн/км. Розрахунок починається від КП до місця доставки (Покупець здійснює оплату за дорогу в одну сторону).

У випадку оформлення Покупцем замовлення до 11:00, Продавець, за умови наявності у нього такої можливості, може доставити товар в той же день.

 • доставка кур‘єром по м. Київ (при безготівковому розрахунку)

Доставка побутової техніки кур‘єром по м. Київ здійснюється безкоштовно. Така доставка здійснюється після надходження коштів на розрахунковий рахунок Продавця.

Доставка кур‘єром по м. Київ здійснюється у наступні дні тижня та години:

Пн-Пт 14:00 - 18:00

Безкоштовна доставка кур’єром товару до дверей квартири чи іншого приміщення здійснюється за умови, що в будинку є працюючий ліфт.

Доставка кур’єром в сусідні з м. Київ населені пункти платна і розраховується за тарифом 16 грн/км. Розрахунок починається від КП до місця доставки (Покупець здійснює оплату за дорогу в одну сторону).

У випадку оформлення Покупцем замовлення до 11:00, Продавець, за умови наявності у нього такої можливості, може доставити товар в той же день.

 • доставка по Україні кур'єрськими службами

По Україні товари відправляються на відділення служби доставки «Нова пошта». Доставка кур'єрськими службами до відділень таких служб безкоштовна. Продавець вважається таким, що належно виконав зобов‘язання згідно Договору з моменту передачі товару «Новій пошті» для відправлення Покупцеві. Гарантії цілісності і збереження товару при транспортуванні забезпечує служба доставки.

У випадку вибору Покупцем, під час оформлення замовлення, способу оплати при отриманні товару – оплата повернення накладеного платежу здійснюється Продавцем.

 • адресна доставка по Україні

Адресна доставка по Україні здійснюється службою доставки «Нова пошта». У випадку вибору Покупцем цього способу доставки – вартість доставки окремо оплачується Покупцем. Умови, строк та вартість доставки товару визначаються згідно діючих правил та тарифів «Нової пошти». Продавець вважається таким, що належно виконав зобов‘язання згідно Договору з моменту передачі товару «Новій пошті» для відправлення Покупцеві.

Гарантії цілісності і збереження товару при транспортуванні забезпечує служба доставки.

На період запровадження на території України карантину Продавець здійснює безкоштовну адресну доставку «Новою поштою» в населених пунктах, де «Нова Пошта» надає таку послугу.

 

При отриманні товарів від «Нової пошти» або від кур’єра, Покупець (Одержувач) зобов’язаний перевірити цілісність упаковки, після чого відкрити її та безпосередньо пересвідчитися у належному зовнішньому стані товару (відсутності механічних пошкоджень) та повноті його комплектації.

У випадку виявлення будь-яких недоліків, Покупець (Одержувач) має право відмовитись від приймання такого товару, при цьому склавши Акт про виявлені недоліки у довільній формі. Акт повинен бути підписаний Покупцем (Одержувачем) та особою, що здійснила видачу (доставку) товару. По можливості, недоліки повинні бути зафіксовані засобами фото- або відеозйомки. Після підписання Акту про виявлені недоліки, товари повертаються особі, що здійснила видачу (доставку) замовлення.

Після прийняття товару Покупцем (Одержувачем) претензії щодо комплектності та механічного пошкодження товару не приймаються

 

5. ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ‘ЯЗАННЯ

Продавець у відповідності до Закону України «Про захист прав споживачів» забезпечує належну якість товару протягом гарантійного строку, встановленого виробником товару (у випадку його встановлення).

Гарантійний строк зазначається в документах, що додаються до товару.

Гарантійний строк не встановлюється та гарантійні зобов’язання не поширюються на елементи живлення, шнури і будь-які інші частини, які мають природний обмежений період працездатності, а також аксесуари, що йдуть в комплекті з виробом. Гарантійні зобов’язання не поширюються на тендітні елементи товару: скло, пластмасу, лампочки, тощо.

Претензії щодо технічних параметрів виробів не приймаються Продавцем, якщо вони відповідають технічним параметрам, які зазначені підприємством-виробником.

Гарантійні зобов’язання не поширюються на:

 • Товар, який експлуатується з порушенням правил установки і експлуатації, в т.ч. при неправильному використанні витратних матеріалів.
 • Товар, який використовувався в промислових цілях.
 • Товар з несправностями, які виникли внаслідок порушень вимог виробника щодо умов експлуатації, в т.ч. нестабільної напруги в електромережі.
 • Товар з пошкодженнями, які виникли внаслідок неправильного транспортування або зберігання.
 • Товар з несправностями, які виникли шляхом потрапляння всередину приладу тварин гризунів і т.п.
 • Товар, який відкривався або проводився ремонт фахівцями не авторизованого сервісного центру.

 

6. ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Обмін або повернення товару здійснюються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

Покупець має право обміняти або повернути товар належної якості Продавцю протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі.

Обмін або повернення товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ.

Повернення коштів за повернений товар здійснюється Продавцем Покупцю не пізніше ніж протягом 7 (семи) днів з моменту отримання Продавцем повернутого товару за умови дотримання Покупцем умов повернення товару.

Не підлягають обміну або поверненню товари належної якості, які зазначені у Додатку № 3 «Перелік  товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню)» до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів».

 

7. ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Покупець несе відповідальність за достовірність вказаної при оформленні замовлення інформації. При реєстрації на сайті / оформленні замовлення Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні Закону України «Про захист персональних даних», а саме Покупець надає Продавцю наступну згоду:

«Я, як суб’єкт персональних даних, надаю згоду на обробку своїх персональних даних, вказаних мною на сайті https://ventolux.ua/ (далі – Сайт), адміністрації Сайту (далі – Володілець) з метою забезпечення взятих Володільцем на себе зобов’язань, для забезпечення відносин у сфері податкового, бухгалтерського обліку, статистичної звітності, а також для забезпечення відносин у сфері реклами та ведення ділових стосунків, направлення (надсилання) на мою адресу спеціальних пропозицій, інформації про нові товари, послуги та рекламні акції, знижки та інші дії, у межах своєї діяльності, а також виконання Володільцем своїх обов'язків переді мною, як покупцем товарів і/або послуг, надання мені можливості купівлі товарів у кредит та на умовах оплати частинами, тощо, а саме наступних персональних даних:

• прізвище, ім'я, по-батькові, адреса, номер телефону, інша контактна інформація, паспортні дані, РНОКПП, дата народження та будь-яка інша інформація, яка надається мною на Сайті;

• будь-яких інших персональних даних та відомостей, які добровільно надаються Суб’єктом персональних даних Володільцю, що містяться в документах, що надаються при заповненні анкет, проведенні інтерв'ю, в процесі оформлення заявок, інших документів та виконанні укладених договорів, а також дані, які можуть знадобитися Володільцю у зв'язку із реалізацією мети обробки персональних даних.

Обробка персональних даних може здійснюватися Володільцем на паперовому і/або електронному носіях з можливим використанням змішаної обробки: автоматизованої та неавтоматизованої. Я погоджуюсь з тим, що Володілець може передавати мої персональні дані третім особам, юридичним особам та фізичним особам відповідно до мети їх обробки, банківським установам, в тому числі АТ «Альфа-Банк» (код ЄДРПОУ 23494714), (далі – Банк) та будь-яким третім особам за рішенням Банку, фінансовим установам, співробітникам Володільця, іншим третім особам, за умови дотримання такими особами вимог чинного законодавства України щодо захисту персональних даних (без додаткового погодження та повідомлення суб’єкта персональних даних в разі їх передачі).

Я підтверджую, що мені надано інформацію про Банк як про особу, що здійснюватиме обробку моїх персональних даних, що включає в себе вчинення будь-яких дій та/або сукупності дій, що пов’язані зі збиранням, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптуванням, зміною, поновленням, використанням і поширеннями (розповсюдженням, реалізацією, передачею), знеособленням, знищенням персональних даних осіб, в тому числі передачу персональних даних будь-яким третім особам, в тому числі особам, що є нерезидентами та/або знаходяться за межами території України, аудиторам та іншим консультантам Банку, особам, що є пов’язаними (за ознаками, що визначені положеннями законодавства України, що регулюють банківську діяльність) з Банком, їхнім аудиторам/консультантам, уповноваженим державних органів України та інших країн, включаючи контролюючі органи з метою виконання Банком своїх зобов’язань за договорами про співробітництво в частині надання банківських послуг, та/або будь-якою іншою метою обробки персональних даних, що визначається Банком, зокрема, але не виключно з метою пропонування будь-яких нових банківських послуг та/або встановлення ділових відносин Банком на підставі цивільно-правових договорів.

Я надаю Володільцю право на передачу моїх персональних даних Банку, третім особам за рішенням Банку, зокрема, але не виключно, аудиторам та іншим консультантам Банку, особам, що є пов’язаними (за ознаками, що визначені положеннями законодавства України, що регулюють банківську діяльність) з Банком, їхнім аудиторам/консультантам, уповноваженим державних органів України та інших країн, включаючи контролюючі органи, а також особам, які перебувають в трудових відносинах з Банком або залучаються Банком до процесу виконання Банком своїх зобов’язань за договорами про співробітництво та/або реалізації Володільцем своїх прав, передбачених договором між Володільцем та Банком та/ або можуть бути задіяні Банком в процесі здійсненні банківської діяльності та/ або пропонування Банком нових банківських послуг та/або встановлення ділових відносин між суб’єктом Персональних даних та Банком. Також, я надаю Банку право обробляти мої персональні дані і передавати їх третім особам, зокрема, але не виключно з метою пропонування будь-яких нових банківських послуг та/або встановлення ділових відносин з Банком на підставі цивільно-правових договорів, а також з метою обробки даних, проведення статистичного аналізу та/або аналізу ризиків.

Я підтверджую свою згоду з усім вказаним вище, а також підтверджую, що повідомлений про володільця персональних даних; мету та цілі обробки персональних даних; склад і зміст персональних даних; осіб, яким можуть бути передані персональні дані; мені зрозумілі мої права, передбачені Законом України «Про захист персональних даних», зокрема наступні права:

1) знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;

2) отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;

3) на доступ до своїх персональних даних;

4) отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;

5) пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;

6) пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;

7) на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;

8) звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;

9) застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;

10) вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;

11) відкликати згоду на обробку персональних даних;

12) знати механізм автоматичної обробки персональних даних;

13) на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.»

 

8. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ ТА ПОРЯДОК ЙОГО РОЗІРВАННЯ

Договір вважається укладеним з моменту оформлення Покупцем замовлення на сайті Продавця та діє до повного виконання Сторонами прийнятих на себе зобов‘язань.

Сторони мають право розірвати цей Договір за згодою Сторін та у випадках передбачених чинним законодавством України.