Каталог
Карта сайту:

Про бренд Ventolux

VENTOLUX - відомий український бренд кухонних витяжок та побутової вбудованої техніки. Бренд заснований в 2005 р. і вже в наступному році представив велику колекцію витяжок з італійським дизайном. Через кілька років VENTOLUX захопив лідерство з продажу витяжок в Україні, яке утримується до сих пір. За 11 років на ринку побутової техніки України кожна 3-я придбана покупцями кухонна витяжка - це VENTOLUX.

ТМ VENTOLUX: ми новатори і законодавці моди в сегменті витяжок та іншої побутової техніки

Починаючи з 2009 року бренд VENTOLUX першим в Україні розробив і запустив в продаж цілу низку новаторських рішень в сфері кухонної побутової техніки. Нестандартний підхід, інновації та постійна турбота про споживача дозволили досить швидко досягти лідируючих позицій.

VENTOLUX першим розробив і запустив такі новаторські тенденції на ринку витяжок України:

  • Першими вивели на ринок України нову серію витяжок - наклонні, які сьогодні є лідерами продажів серед всіх витяжок.
  • Сформували власну широку гаму колірних рішень, матеріалів і функціоналу, аналогів яких на той момент не було в Україні.
  • Першими створили світовий тренд на техніку в кремовому і пісочному кольорі, які в наслідок почали використовувати компанії з інших країн.
  • Наслідуючи світові тенденції і потреби українців, перші запустили в продаж витяжки з великою продуктивністю - 1000 і 1200 м3/год.
  • Першими почали використовувати функції «автовідкривання» і «автодатчик диму» для наклонних витяжок.

Велику увагу VENTOLUX приділяє розробці дизайну продукції. Ми пропонуємо сміливий, цікавий і різноманітний дизайн, слідуючи сучасним світовим тенденціям в напрямку «модерн» і «класика». Ми переконані, що наша продукція повинна бути не тільки надійною, але і стильною, адже приготування на красивій техніці завжди приємніше, а їжа - смачніша.

Бренд VENTOLUX займає перші місця в Україні з продажу наклонних, декоративних острівних, вбудованих і телескопічних витяжок. На сьогодні VENTOLUX пропонує найповнішу лінійку витяжок - наклонних, декоративних, камінних, острівних, вбудованих, телескопічних і стандартних (плоских). Вентолюкс пропонує найбільший вибір в Україні в категорії наклонних витяжок, створених спеціально для кухонних інтер'єрів в стилі «модерн».

Поява кухонної техніки стала логічним продовженням успіху в продажу витяжок

Після потужного представлення на ринку України в сегменті витяжок логічним продовженням нашої роботи стала розробка і запуск в продаж вбудованих духових шаф і варильних поверхонь. Створюючи нові моделі, ми орієнтувалися на гармонійне поєднання їх по дизайну і стилю з витяжками. Важливим моментом для нас є можливість вибору, тому на сьогодні ми надаємо клієнтам найширшу лінійку кухонної вбудованої техніки і витяжок, які поєднуються один з одним.

ТМ VENTOLUX представляє найбільший вибір варильних поверхонь в Україні. В асортименті можна знайти газові, електричні, комбіновані, електричні склокерамічні і індукційні варильні поверхні. Крім традиційних 4-конфорочних поверхонь, клієнт має можливість придбати компактну 2-конфорочну поверхню, яка відмінно підходить для невеликих сімей, дач і кухонних приміщень з обмеженою площею.

У 2015 році була представлена нова серія газових варильних поверхонь HSF. Вони виробляються на турецьких заводах і є зразком надійності, функціональності і візуальної привабливості. У нових поверхнях використовуються конфорки від світового лідера в сфері комплектуючих для газових поверхонь - італійської компанії SABAF. Вони надійні, безпечні і економічні. Це можуть бути як невеликі, так і WOK-конфорки з 3 рядами полум'я. Для безперебійної подачі газу і стабільного полум'я Вентолюкс застосовує французькі жиклери Sourdillon.

Всі газові варильні поверхні VENTOLUX обладнані електророзпалом. За Вашим бажанням можна придбати поверхні в різній комлектации: з емальованими або чавунними решітками, без/з газ-контролем і WOK-конфоркою.


ventolux about


ТМ VENTOLUX робить покупку індукційних плит більш бажаною і доступною

Для любителів максимально швидкого і комфортного приготування в каталозі бренду VENTOLUX широко представлені індукційні варильні поверхні. Вони в 2 рази швидше розігрівають їжу, ніж традиційні склокерамічні плити і, як результат, економлять електроенергію. Поверхні виготовлені з жаростійкого чорного і білого скла і можуть бути як на дві конфорки, так і на чотири.

Індукційна поверхня - найбільш безпечна техніка для приготування їжі в сегменті варильних поверхонь. Вона нагріває тільки поверхню, розташовану під посудом, а якщо посуду на включеній конфорці немає, то нагрів не проводиться. Остигає індукція також значно швидше, ніж склокерамічна електрична плита.

З огляду на те, що зараз багато господинь користуються сучасним посудом, необхідність покупки спеціального посуду практично повністю відпала. Ці фактори, а також великий функціонал (точне регулювання потужності, блокування від дітей, таймер і т.д.) і прийнятна ціна від VENTOLUX роблять Вашу покупку індукційної поверхні не тільки бажаною, але і досяжною.

Якщо за якимось параметрами індукційна поверхня Вам не підходить, завжди можна віддати перевагу більш доступним за ціною склокерамічним варильним поверхням Вентолюкс. Вони мають рівну потужність нагріву з традиційними плитами, при цьому більш естетичні і швидше роблять нагрівання, їх функціонал рівний по функціоналу індукційної плити.


ventolux about


До витяжки та варильної поверхні Ви легко підберете відповідну по дизайну і функціоналу духову шафу

У нашому асортименті представлені духові шафи з серій Rustica і CITY, а також оновлені варіанти духовок, адаптовані під сучасні реалії українського ринку. В кінці 2016 року в продаж надійшли турецькі духові шафи, що мають краще поєднання дизайну, надійності, функціоналу і ціни.

Особливості духових шаф VENTOLUX:

  • Духові шафи представлені як в сучасному стилі «модерн», так і в класичному «рустика».
  • Виконано з ультрасучасних матеріалів - жаростійкого загартованого скла SCHOTT (Made in Germany), нержавіючої сталі Anti-Finger і надійної емальованої сталі.
  • Великий вибір кольорів - чорний, білий, колір нержавіючої сталі, кремовий і їх поєднання.
  • Ми надаємо багатофункціональні і доступні духові шафи лінії CITY, зібрані на турецьких заводах. Вони можуть бути обладнані управлінням на будь-який смак - механічним, утоплюваними ручками, звичайними і сенсорними кнопками, LCD-дисплеєм і ручками в класичному стилі Rustica.

Всі наші духові шафи обладнані тангенціальною системою вентиляції, за рахунок чого духовка охолоджується поступово, не пошкоджуючи меблі. Емаль легкого очищення дозволяє зробити процес догляду за технікою більш швидким і менш трудомістким. А за рахунок функцій з використанням вентиляції Ваші кулінарні шедеври завжди будуть пропікатися рівномірно.

Також великою популярністю користуються наші новинки - настільні електричні печі з серії Premium Line.

VENTOLUX - все краще додому!

Вибираючи техніку VENTOLUX, Ви можете бути переконані, що купуєте якісну продукцію для Вашої кухні. Підтвердженням цього є тривала гарантія - 3 роки. Вона складається з 2 років повного гарантійного обслуговування і 1 року безкоштовного сервісу. Також у нас створена велика мережа сервісних центрів, які дозволять оперативно вирішити проблему, якщо вона виникне.

Запрошуємо відвідати наш виставковий центр, щоб переконатися в стильному дизайні і якості техніки. Він розташований за адресою: м Київ, вул. Глибочицька, 53, оф 402. За відвідування виставкового залу Ви можете отримати додаткову знижку при оформленні замовлення.