Варильна поверхня VI 65 FZ TC з оновленим дизайном!

Зустрічайте! Флагман нашої колекції індукційна варильна панель VI 65 FZ TC з оновленим сучасним дизайном. Ця модель порадує власників кухонь в стилі «модерн» як ефектним дизайном, так і широким функціоналом.

Купити варильну індукційну панель VI 65 FZ TC, значить отримати такі функції:

  • Flex Zone. Функція, яка об'єднує дві менші зони нагріву в одну велику прямокутну. За рахунок цього можна ефективно використовувати довгу посуд, наприклад, утятницу.
  • Booster. Функція для прискорення розігріву страв. Її точно оцінять люди, які не мають багато часу на приготування їжі, наприклад, вранці перед роботою.
  • Таймер. Запрограмуйте час готування на потрібну зону нагріву, і панель самостійно відключить цю зону нагріву по закінченню часу. Як результат, немає необхідності стояти кожну секунду над плитою.
  • Блокування від дітей. Ця можливість гідно буде оцінена сім'ями, які мають маленьких дітей або ж членів сім'ї похилого віку. Адже поверхню буде заблокована, і не буде реагувати на команди до її розблокування.
  • Індикатор залишкового тепла. Одна з найпростіших, але, тим не менш, найважливіших можливостей поверхні. Адже візуально оцінити гаряча плита чи ні складно, тому індикатор залишкового тепла буде сигналізувати коли робити в ділянках нагріву небезпечно.

Купити варильну індукційну панель VI 65 FZ TC

І не забувайте, що всі індукційні плити, в тому числі і модель VI 65 FZ TC функціонують із сучасною посудом, яка має плоске дно і властивості намагнічування.

Товари зв`язані зі статею