Оплата

Готівкою кур'єру при отриманні товару (діє в м. Київ)

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, ЩО НА НАШОМУ САЙТІ ЦІНИ НА ВСЕ, ЩО ПРОДАЄТЬСЯ, ВКАЗАНІ В ГРИВНЯХ. Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви підготуєте необхідну суму наперед, оскільки у кур'єра може не бути решти. При оплаті замовлення Вам надається товарний чек і гарантійний талон.

Онлайн за допомогою сервісу LIQPAY

Ви можете сплатити замовлення онлайн карткою Visa або MasterCard без комісії. Для цього уточніть спочатку у менеджера наявність товару, після чого при оформленні замовлення виберіть спосіб оплати Visa / MasterCard. Після цього Ви перейдете на сторінку системи безпечних платежів, де Вам буде потрібно підтвердити оплату.

За безготівковим розрахунком, платник - фізична особа

Якщо Ви замовляєте товар з доставкою за межі Києва, нам необхідно від Вас отримати по електронній пошті наступну інформацію: найменування товару, адреса доставки та контактна особа. Ми надішлемо Вам рахунок, який Ви зможете оплатити в будь-якому відділенні ПриватБанку (або будь-якого іншого банку) за відповідними реквізитами. Зверніть увагу - сума, вказана в рахунку, не враховує комісії банку за переказ. У зазначену суму входить тільки вартість товару. Після зарахування коштів на наш розрахунковий рахунок Ваше замовлення буде передано кур'єрській службі для доставки за вказаною Вами адресою.

За безготівковим розрахунком, платник - юридична особа

Надішліть нам Ваші реквізити по електронній пошті, ми підготуємо і відправимо електронною поштою рахунок-фактуру. Замовлення буде виконано впродовж 1 - 4-х днів з моменту зарахування коштів на розрахунковий рахунок. Якщо Ви повідомите про проведену оплату (нам важливо знати дату та номер платіжного доручення), це значно прискорить виконання замовлення.

Купити в разстрочку всього за 30 секунд без будь-яких документів та справок про доходи

«Оплата частинами» від ПриватБанку

Оплата частинами в інтернет-магазині побутової техніки Вентолюкс

Деякі моделі можна купити в розстрочку до 5 місяців без переплати і комісії. Ця пропозиція діє для клієнтів ПриватБанку з картами «Універсальна», «Універсальна GOLD» і карт VIP-клієнтів. Список товарів, на які поширюється «Оплата частинами» можна уточнити у менеджера або подивитися на сайті (такі товари позначені іконкою оплати частинами з максимальною кількістю місяців). 

Перед покупкої в оплату частинами прохання уточнювати наявність техніки в менеджера інтернет-магазину!

«Миттєва розстрочка» від ПриватБанку

Миттєва розстрочка в інтернет-магазині побутової техніки Вентолюкс

Для клієнтів ПриватБанку з картами «Універсальна», «Універсальна GOLD» і карт VIP-клієнтів доступна можливість оплачувати товар частинами, оформивши «Миттєву розстрочку». При такому методі оплати покупки щомісяця нараховується комісія в розмірі 2,9% на обраний період розстрочки.