Витяжки із серії Diamond

Витяжки із серії Diamond

Сьогодні неможливо уявити сучасну кухню без витяжки. Витяжка вже не є розкішшю, а давно стала невід'ємною частиною будь-якої кухні. Вона виконує відразу два завдання - забезпечує чисте повітря в приміщенні і доповнює кухонний інтер'єр.

Представляємо Вашій увазі стильні, ефективні і недорогі кухонні витяжки із серії Diamond. Наклонні витяжки Diamond 60 BK (700) PB и Diamond 60 WH (700) PB елегантно виглядають в сучасному кухонному інтер'єрі, мають зручне сенсорне управління і комплектуються зворотним клапаном. Останній елемент перешкоджає поверненню брудного повітря назад в приміщення.

Вытяжка Diamond 60 BK (700) PB

 

Кухонні витяжки Diamond від Ventolux: стильна техніка за доступною ціною!

Різниця між двома моделями лише в кольорі. Залежно від особистих переваг і стилю кухні Ви можете вибрати витяжку з серії Diamond в чорному або білому кольорах. Потужності в 700 м3/год досить для швидкого очищення кухні площею не більше 18 м2.

Наклонна витяжка Diamond 60 WH (700) PB

 

Ключові особливості витяжок із серії Diamond:

  • Витяжки виготовлені з стильного і міцного скла білого або чорного кольорів.
  • Diamond 60 BK (700) PB і Diamond 60 WH (700) PB виготовлені під кутом, що дозволяє комфортно готувати страви без ймовірності зачепити витяжку головою.
  • Ширина моделей 60 см. Тому підібрати супутню кухонну техніку (духову шафу і варильну поверхню) в комплект легко.
  • Потужність 700 м3/год при правильній установці дозволяє оперативно очистити приміщення з площею до 18 м2.
  • У витяжках встановлені по дві LED лампи, вони яскраві і енергозберігаючі.

 

Витяжка былого кольору Diamond 60 WH (700) PB

У комплекті з витяжкою йде алюмінієвий фільтр. За умови регулярного догляду цей елемент не вимагає заміни. Мийте жироуловлюючий фільтр хоча б раз на місяць, і він прослужить дуже довго. Як результат, потужність втягування не втрачатиметься, а кухонне приміщення завжди буде чистим.

Гарантія на витяжки Diamond від ТМ Вентолюкс – роки, сервісні центри розташовані по всій Україні. Обов'язково зберігайте гарантійний талон протягом усього терміну гарантії.