Комбіновані поверхні від Ventolux

Краще рішення для дачі - комбіновані варильні поверхні!

З настанням теплих днів все більше хочеться виїхати на дачу. Адже приємно провести вільний час на свіжому повітрі. Одні вважають за краще риболовлю, інші - садівництво, треті - просто відпочивають у колі сім'ї та друзів на природі.

Зрозуміло, перед турботливими господинями і мамами постає питання, чим нагодувати улюблених домочадців, адже нікому не хочеться їсти одні бутерброди. Не завжди можна провести магістральний газ в дачний будиночок, а газ в балонах має властивість закінчуватися в самий невідповідний момент.

Спеціально для таких випадків ТМ Вентолюкс пропонує комбіновані варильні поверхні. Це незалежна поверхня, яка одночасно обладнана газовими і електричними конфорками.

Комбинированная варочная поверхность HSF622-B3G CEST (BK)

Комбіновані варильні поверхні на склі

Зверніть увагу на комбіновані варильні поверхні на стильному чорному склі. Вони красиві і надійні, адже виготовлені з 8-мілімітрового жароміцного скла. За рахунок цього комбіновані поверхні, виготовлені на основі скла, надійні в готуванні і максимально прості в догляді. Чавунні утримувачі дозволять готувати їжу навіть в об'ємному і важкому посуді. Італійські конфорки SABAF - економічні, безпечні і мають тривалий термін служби. Якщо необхідно швидко щось розігріти, використовуйте електричні конфорки швидкого нагріву.

 Варочная комбинированная поверхность HSF631-B3G CEST (BK)

У нашому асортименті представлений найбільш широкий вибір комбінованих поверхонь на склі - HSF631-A3G (BK), HSF622-B3G (BK), HSF622-B3G C (BK), HSF622-B3G CEST (BK), HSF622-B3G CT (BK), HSF622-B3G T (BK), HSF631-B3G CEST (BK), HSF631-B3G T (BK).

Залежно від особистих переваг Ви легко підберете відповідну комбінацію конфорок - моделі на 2 газові і 2 електричні або на 3 газові і на 1 електричну.

Комбіновані варильні поверхні з нержавіючої сталі

Комбіновані поверхні ТМ Вентолюкс - це можливість однаково швидко і якісно готувати на газі і електриці. Вони відрізняються розташуванням поворотних ручок і комбінаціями пальників. У комбінованих поверхнях шириною 60 см може бути або 2 газових і 2 електричних конфорки, як, наприклад, в моделі HSF622-A3 C (X) або одна електрична і три газових конфорки, як в моделі HSF631-A3 (X).

 Комбінована плита HSF631-A3 (X)

Ручки управління мають фронтальне або бічне розташування. За рахунок того, що самі ручки ергономічні і не нагріваються, будь-яке з розташувань зручне і практичне. Вам залишається тільки вибирати те, що звичніше або більше підходить по дизайну.

В асортименті бренду Ventolux є комбінована варильна поверхня на 2 конфорки HSF311 (X) 3 із серії Domino

Ширина цієї «крихітки» всього 30 см. Зручна, компактна, з функцією кнопки живлення і за доступною ціною. Модель обладнана електричною конфоркою швидкого розігріву з потужністю 1,5 кВт і меншою за розмірами і потужністю італійською конфоркою SABAF (1 кВт). Варильна поверхня HSF311 (X) 3 буде надійною помічницею в приготуванні смачних страв в невеликих квартирах, дачах і заміських будинках.
Варильна поверхня на 2 конфорки HSF311 (X) 3

У всіх комбінованих поверхнях ТМ Вентолюкс реалізована функція електрозапалу.

Великим плюсом є можливість підключення варильних поверхонь Вентолюкс як до магістрального, так і до балонного газу. При покупці не забудьте повідомити менеджеру про необхідність додаткових форсунок, так як в базову комплектацію вони не входять. Ми доукомплектуємо їх абсолютно безкоштовно.

Гарантія 2 роки повного і 1 рік сервісного обслуговування поширюється на всю побутову техніку ТМ Вентолюкс, при цьому сервісні центри розташовані по всій Україні.

Бажаємо Вам якомога частіше насолоджуватися відпочинком на природі з улюбленими людьми і отримувати задоволення від приготування улюблених страв на якісній і надійній техніці!