Зустрічайте новинку - електропечі!

Зустрічайте новинку - настільні електропечі Ventolux

Любите готувати і шукаєте компактну техніку для приготування улюблених пирогів і печива на дачу або в невелику квартиру, при цьому немає місця і бажання використовувати вбудовану духову шафу? Тоді нові електропечі від Ventolux будуть ідеальним варіантом для Вас. Електропечі Вентолюкс - це зменшена копія традиційної духовки, яка за рахунок невеликих габаритів може розташовуватися в будь-якому куточку кухні. Також електричну піч можна швидко упакувати і взяти з собою в заміський будинок або на дачу.

Електропічка Sabina

ТМ Ventolux пропонує преміальну лінійку електропечей

Міні-печі Вентолюкс з лінійки Premium Line - це високоякісні комплектуючі, хороший функціонал, надійна збірка і доступна ціна. Ідеальне поєднання надійності, функціональності і стильного дизайну робить електропечі Ventolux прекрасним вибором для більшості українських сімей. У них ви можете готувати практично всі ті ж страви, що і у вбудованій духовці.

Управління електродуховками виконується трьома зручними механічними ручками, виготовленими з жаростійкого пластику - бакеліту. За допомогою верхньої ручки програмується час готування з тривалістю до 90 хвилин, середньою ручкою можна відрегулювати необхідну температуру (до 250 °С), а нижня потрібна для вибору програми готування.

За розміром міні-печі Ventolux діляться на два типи - на 36 і 45 літрів, а також по функціоналу - з конвекцією (з обдувом) і без конвекції. У комплекті завжди йде решітка гриль, прямокутний лист і кругле деко для випічки тортів.

Доке, форма для пирогів та решітка в мініпічках

У моделях ANNA, MARIA (моделі 45 л без конвекції), KARINA і VERONIKA (моделі 36 л без конвекції) реалізовано 3 режими - нижній нагрівальний елемент; верхній нагрівальний елемент; а також їх комбінація. За допомогою таких режимів можна готувати пироги, м'ясо, бісквіти, картоплю та інші традиційні страви. Для приготування піци і страв з хрусткою скоринкою підійдуть моделі SABINA і MILENA (моделі 45 л з конвекцією), які мають 6 режимів. Крім стандартних режимів, в 6-програмних духовках реалізовані ще режими розморожування, гриль (посилений верхній нагрівальний елемент) і комбінація верхнього і нижнього нагрівальних елементів з конвекцією.

Електропічка Вентолюкс

Переваги електропечей від Вентолюкс:

  • Невеликі зовнішні габарити, але достатня місткість - 36 і 45 літрів.
  • Гармонійний дизайн
  • Можливість розміщення в будь-якому куточку кухні, що неможливо у випадку з вбудованою духовкою.
  • Електропечі мають багатий функціонал - до 6 робочих програм, конвекцію, таймер, регулювання потужності.
  • Усередині міні-печі виконані з емалі легкого очищення, що дозволяє без зайвих зусиль підтримувати техніку в чистоті.
  • У комплекті з кожної електропіччю йде решітка-гриль, стандартний лист і кругла форма для випікання тортів і пирогів.
  • Вартість міні-духовки в 2-4 рази нижче, ніж вбудованої духовки.
  • Гарантія на електропечі становить 36 місяців.

На відміну від дешевих моделей, представлених на ринку, нижній нагрівальний елемент в наших електропечах захований під емаллю, тому жир і частинки їжі не провалюються всередину, де розташований нижній тен. Як результат, підтримувати техніку в чистоті максимально просто - досить регулярно протирати електропіч губкою з мильним розчином.

Зручне управління електропіччю

Дверцята відкриваються за допомогою ергономічної ручки. За рахунок надійних напрямних неможливе самовільне закриття дверцят. А ущільнювач в місці закриття дверцят зберігає теплоту під час готування і виключає можливість того, що скляні дверцята розіб'ються об металевий корпус техніки. Звертаємо увагу, що дверцята містять одне скло, яке нагрівається в процесі приготування їжі. Тому до неї не можна торкатися незахищеною рукою під час готування і мінімум 15 хвилин після закінчення процесу.

Ущільнювач на дверці настільної печі

Купити електропіч Ventolux з серії Premium Line можна в інтернет-магазині Ventolux. Ідеальним варіантом електропіч буде для студентів, для відпочинку на дачах, жителів сіл і власників компактних квартир.