Каталог

Телефони для довідок:

0 800 33-97-57
БЕЗКОШТОВНО для жителів України
+38 (098) 809-19-65
+38 (044) 339-92-55

Технічна підтримка:

0 800 33-61-69
БЕЗКОШТОВНО для жителів України
Час роботи операторів інтернет-магазину:
Пн-Сб: 9:00 - 18:00
Сб-Нд: 10:00 - 17:00
(крім святкових днів)
Всі замовлення у вихідні та святкові дні будуть оброблені в найближчий робочий день

alternate_email

ДОСТАВКА:

БЕЗКОШТОВНО Новою Поштою по Україні до дверей (комісія також cплачуємо ми)
БЕЗКОШТОВНО Новою Поштою по Україні на відділення (комісія також cплачуємо ми)
БЕЗКОШТОВНО власним транспортом по Києву та найближчому передмістю.
БЕЗКОШТОВНО заносимо в квартиру, якщо є ліфт
Карта сайту:

Як почистити мікрохвильовку: декілька дієвих порад

Мікрохвильовка - це саме той пристрій, що є присутнім майже в кожній кухні, офісі, заміському будинку і т.д. З одного боку - це надійна помічниця для господинь, яка істотно спрощує готування їжі, а з іншого - ще один пристрій, який вимагає регулярного догляду. Отже, розберемося, як почистити мікрохвильовку в домашніх умовах?

Мікрохвольовки Вентолюкс

Як очистити поверхню мікрохвильовки: прості поради

Варто відзначити, що мікрохвильові печі бувають настільні, вбудовані та мікрохвильовки з функцією духовки. Відповідно, чим більш функціональний пристрій, тим до більшого забрудненням він схильний. В цілому, забруднення можна розділити на поверхневі (пил, сліди води, плями жиру) та внутрішні забруднення внаслідок приготування їжі.

Кілька порад, чого точно не потрібно робити, щоб зрозуміти, як очистити поверхню мікрохвильовки:

  1. Мікрохвильовки напхані різною чутливою електронікою, тому небажано використовувати велику кількість води та інших миючих засобів.
  2. Для догляду за корпусом свч печі необхідно використовувати сертифіковані засоби саме для того матеріалу, з якого виготовлена техніка. Сильно агресивні речовини можуть завдати непоправної шкоди.
  3. Як і іншу побутову техніку, мікрохвильовки не можна мити за допомогою абразивних засобів і йоржів.
  4. Приступаючи до миття техніки, обов'язково вимкніть її від джерела живлення.

Багато споживачів запитують: як очистити скло мікрохвильовки? Насправді догляд за склом найбільш простий, адже для нього досить використовувати губку та мильний розчин.

Як очистити мікрохвильову піч від застарілого жиру: поширені способи

Спеціально для Вас ми вкажемо кілька способів очищення мікрохвильової печі. Ці способи досить прості та відомі, тому дадуть результат абсолютно всім господиням. Єдине, важливо розуміти, що якийсь окремо взятий спосіб не може бути панацеєю від усіх проблем.

Чистка мікрохвильовки паром

Ємність з рідиною 300-450 мл необхідно помістити всередину свч-печі та включити її на максимальній потужності на 10 хвилин. В результаті закипання рідини утворюється пара, яка почне заповнювати весь простір і осідати на стінках техніки. Під впливом пари, забруднення потроху будуть відлипати від стінок печі.

Коли піч перестане працювати залишки бруду необхідно прибрати за допомогою губки. Якщо додати у воду соду, лимонну кислоту або хімічні речовини для очищення, ефект від чищення мікрохвильовки паром посилиться.

Використання засобів по догляду за посудом і технікою

Якщо питання стоїть таким чином: як очистити мікрохвильову піч від гару? Тоді потрібно розуміти, що парова лазня буде малоефективною і для усунення складних забруднень знадобляться спеціалізовані засоби.

В такому випадку, найчастіше, досить правильно підібрати засіб (як правило, він так і називається - засіб для догляду за мікрохвильовою піччю), налити його на губку, спінити та ретельно нанести на всю поверхню. Після півгодини відкисання - змити.

Мікрохвильова пічка MW 20 DH3 (WH) TC

Якщо таким чином забруднення не усуваються, спробуйте губку зі спіненим засобом помістити всередину мікрохвильової печі та включити її в роботу на 30 секунд на мінімальній потужності. У цьому випадку саме головне не перестаратися, адже губка почне плавитися.

Содовий розчин

Найчастіше виникає питання: як очистити мікрохвильову піч від жовтизни? І в цьому відмінним помічником буде всім знайома сода. У широку ємність необхідно додати не менше 3 ложок соди та розмішувати до її розчинення. Включити мікрохвильовку на максимальній потужності на 5-10 хвилин, а після завершення роботи не відкривати дверцята ще хвилин 10. В кінці все ретельно витерти серветкою, якщо забруднення не зникло - повторити.

Також соду можна використовувати для усунення жовтизни з пластмасових частин мікрохвильовки. Для цього достатньо взяти губку, помістити на неї щіпку соди, намочити та ретельно протерти забруднені місця.

Як усунути неприємний запах з мікрохвильовки?

Для усунення запаху найчастіше використовують засоби, які перебивають неприємний запах або ті, які є сорбентами. До перших можна віднести лимонну кислоту або оцет. Але варто розуміти, що вони також мають свій запах. Такий спосіб не рекомендується використовувати, коли в будинку є алергіки.

Мікровольова пічка MW 20 H3 (WH)

Як сорбенти використовуються апельсинові скоринки або шматочки лимону. Вам знадобиться посудина, її потрібно наповнити водою, апельсиновими корочками та скибочками лимону. Посудина помістити в піч і запустити в роботу до 10 хвилин. В ході випаровування апельсинова шкірка буде вбирати в себе неприємний запах, а скибочки лимона виділять спеціальні ферменти, які осядуть на стінках. Тим самим розм’ягчать бруд і залишать цитрусовий запах.

Миємо мікрохвильовку ззовні

У цьому випадку найчастіше використовується губка з мильним розчином, адже зовнішній догляд за технікою вимагає регулярності. Іншими словами, якщо протирати техніку губкою з мильним розчином після кожного використання, то техніка завжди буде мати гарний зовнішній вигляд. Якщо таких дій вже недостатньо, тоді необхідно використовувати спеціалізовані миючі засоби.

Мікровольова пічка MW 20 H2 (WH)

Ви можете заперечити, що в цій статті ми абсолютно не приділили уваги тому, як почистити мікрохвильовку з грилем. Але тут немає нічого особливого, адже процес очищення мікрохвильовки з грилем ідентичний. Також варто відзначити, що питання: як очистити поверхню мікрохвильовки, в меншій мірі актуальне для господинь, які приділяють належну кількість часу щоденному догляду за технікою.