Варильні поверхні з серії Domino

Варильні поверхні з серії Domino: надійні, компактні і доступні

Шукаєте надійну варильну поверхню додому або на дачу, але не бажаєте витрачати багато грошей або просто немає необхідності в покупці великої плити? Тоді варильні поверхні з серії Domino від торгової марки Ventolux – це ідеальне рішення для Вас. Вони компактні, потужні, а їх ціна значно менша, ніж у традиційної варильної поверхні на 4 конфорки.

Варильні поверхні Domino від Ventolux: потужні і компактні поверхні на будь-який смак

Двоконфорочні варильні поверхні, незалежно від типу, мають ширину 30 см - це і є їх основна перевага. Завдяки компактним габаритам поверхні Domino однаково добре використовуються на дачах, в квартирах з обмеженою площею і навіть у великих квартирах, якщо їх власники не люблять часто готувати. Купуючи поверхню на 2 конфорки, можна використовувати менш габаритну витяжку з шириною 50 см.

Варильна поверхня HSF320G CT (WH) 3

 

Типи двоконфорочних варильних поверхонь Ventolux:

  • Газові на склі.
  • Газові з нержавіючої сталі.
  • Газові з емальованої сталі.
  • Індукційні.
  • Електричні склокерамічні.
  • Електричні (з млинцями).
  • Комбіновані.

 

Варильна поверхня на 2 конфорки HSF 320 T (X) 3

Для любителів готування в об'ємному і важкому посуді ідеально підійдуть варіанти з чавунними решітками  (HSF320G CT (WH) 3, HSF320G (BK) 3 та інші моделі). При цьому решітки можуть бути як суцільні, так і окремі в вигляді «корон» під кожну з конфорок. Але якщо Ви бажаєте заощадити - віддайте перевагу моделям з емальованої сталі або нержавійки з емальованими решітками (наприклад, поверхні HG320 EE (INOX) 2 и HG320 EE (WH) 2)

Решітки над конфоркой у вигляді корон

У будинку є діти? Тоді можна взяти моделі з газ-контролем, щоб максимально убезпечити свою родину від випадкового відкриття конфорки дитиною або раптового загасання полум'я. Як тільки це станеться, дана функція відразу відключить подачу газу саме на ту конфорку, де згасло полум'я. Така функція представлена в моделях  HSF320 CEST (X) 3 та HSF320G CEST (BK) 3.

Газові варильні поверхні на 2 конфорки з серії HSF обладнані високоякісними і економічними конфорками SABAF італійського виробництва і надійними жиклерами від французької торгової марки Sourdillon. Також у багатьох моделях (HSF320 CEST (X) 3, HSF320G CEST (BK) 3HSF320G CT (WH) 3HSF320G CT (BK) 3 та HSF320 CT (X) 3) представлена турбоконфорка з потрійним рядом полум'я, обладнана адаптерами для WOK-посуду.

WOK-конфорка

Конфорка SABAF

Не впевнені в безперебійній подачі газу або електроенергії? Для заміських будинків ідеально підійде комбінована варильна поверхня HSF311 (X) 3, що працює від газу і електрики. При цьому зовсім не обов'язково одночасно підключати два джерела живлення. Наприклад, використовуйте електричну конфорку, а газ підключіть, коли в цьому буде необхідність або навпаки.

Комбінована варильна поверхня HSF 311 (X) 3

 

За Вашим бажанням торгова марка Вентолюкс додатково комплектує варильні поверхні жиклерами під балонний газ, що дозволяє використовувати панелі на дачах і в заміських будинках, де немає централізованої подачі газу.

Жиклери Sourdillon

Цінителі стилю і елегантності також не залишаться без своєї моделі. У нашому асортименті представлені індукційні  (VI 32 TC та VI 32 WH TC) і електричні склокерамічні варильні поверхні (VB 62 TC и VB 62 WH TC). Індукційні мають досить високу ціну, але і ряд переваг: вони найекономічніші, в 2 рази швидше розігрівають їжу і нагрівають тільки поверхню під посудом. Якщо посуду немає, конфорка не нагрівається. Такі особливості сприяють економії електрики і роблять процес приготування їжі більш безпечним. Остигає індукційна плита також набагато швидше. Купуючи індукційну варильну поверхню, не забудьте перевірити, пристає чи ні до Вашого посуду магніт, адже така техніка працює тільки з посудом, який намагнічується.

Індукційна плита на 2 конфорки VI 32 TC

Склокерамічні електричні плити більш традиційні для нашого споживача і сумісні з усім посудом з рівним дном. Хоча вони виконують нагрів трохи довше, але не менш функціональні і потужні, при цьому вони мають меншу ціну, ніж індукційні.

Електричні склокерамічні і індукційні варильні поверхні стильні, потужні, компактні і доступні в двох колірних рішеннях - насиченому чорному і елегантному білому. Такі моделі оснащені сенсорним управлінням, таймером, блокуванням від дітей, індикаторами надлишку тепла зон нагріву і кнопками для регулювання потужності нагріву. Якщо немає необхідності в великому наборі функцій, візьміть електричну поверхню HE 302 (X) 3 з традиційними елементами нагріву - «млинцями». Їх вартість буде значно нижчою. При цьому вони також дуже продуктивні і зручні у використанні.

матеріали, а також обширна колірна гамма поверхонь Domino, дозволять легко підібрати супутню кухонну побутову техніку (витяжку і духову шафу), що ідеально підходить по дизайну, кольором і матеріалом.

Електричная склокерамічна поверхня VB 62 TC WH

І найголовніше, надійність і довговічність кожної моделі підтверджена тривалою гарантією від бренду Ventolux - 3 роки.